Okulary jednoogniskowe

 

Okularowe soczewki jednoogniskowe perfectDIOP, dostępne wyłącznie w salonach Diamentowy Optyk, są wygodnym rozwiązaniem dla osób, u których pojawiło się osłabienie ostrości widzenia powodujące codzienny dyskomfort.

Prawidłowy dobór indywidualnych soczewek jednoogniskowych perfectDIOP,  jest procesem skomplikowanym i wymagającym uwzględnienia bardzo wielu czynników, takich jak: korekcja wzroku – jej wielkość, różnowzroczności, ocena pracy mięśniowej oczu, widzenia obuocznego oraz potrzeby pacjenta wynikające ze stylu życia i charakteru wykonywanej pracy (praca głównie w bliży wzrokowej, w bliży i dali wzrokowej, dłuższe przebywanie w warunkach sterylnych lub w środowisku zanieczyszczonym, praca w pomieszczeniu zamkniętym lub otwartym, praca przy komputerze, itd.).

Specjaliści licencjonowanych salonów Diamentowy Optyk dokonują precyzyjnego doboru indywidualnych soczewek jednoogniskowych perfectDIOP na podstawie kompleksowego badania wzroku oraz konkretnych potrzeb użytkownika okularów.

Soczewki jednoogniskowe perfectDIOP
perfectDlOP to gama najwyższej klasy indywidualnych soczewek jednoogniskowych wykonana i optymalizowana w technologii freeform, gwarantujących doskonałą ostrość i wygodę widzenia w każdych warunkach, niezależnie od stylu życia i charakteru pracy.

Soczewki perfectDIOP łączą najnowszą i sprawdzoną wiedzę naukową o procesach widzenia, odbierania i przetwarzania obrazów w mózgu z unikalną japońską technologią projektowania i produkcji.

Soczewki perfectDIOP, dostępne wyłącznie w salonach Diamentowy Optyk, po profesjonalnym badaniu wzroku są precyzyjnie dobierane przez specjalistów naszych salonów do indywidualnych potrzeb użytkownika i po uprzednim profesjonalnym badaniu wzroku. Zapewniają wygodne czytanie czy pracę z komputerem bez męczenia oczu.